Tanıtım

Yaşam kaliteniz ve yaşam alanınız artıyor.

Şehrin kalabalığından uzak, her şeyin kusursuz olduğu birinci sınıf bir yaşamı hayal ediyorsanız, böyle buyurun. Çünkü kusursuz bir yaşam için gereken tüm ayrıntılar burada buluştu. Tavandan yere kadar uzanan geniş camlarından, çiçeklerle süslü balkonlarına kadar her şey daha ferah, daha aydınlık ve çok daha rahat nefes alabileceğiniz bir dünya yaratmak için düşünüldü.

Arkanıza yaslanın ve eşsiz deniz ve adalar manzarasının tadını çıkarın.

O gün işten eve yorgun geldiniz diyelim. Daha içeriye adımınızı attığınız anda dairenizin ferah geniş camları ve balkonun size sunduğu eşsiz deniz manzarası sizi karşılayacak ve tüm yorgunluğunuzu alıp götürecek.

Doğayla iç içe yaşamak hiç bu kadar konforlu olmamıştı!

Bu projenin her köşesinde 1. sınıf malzeme ve işçilik kalitesini fark edeceksiniz. Isı tasarrufu sağlayan çift cam sistemlerine kadar her şey doğayı kucaklamak için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Güvenliğiniz her şeyden önde gelir.

Güvenliğiniz en üst seviyede tutuldu. Son deprem yönetmeliğine uygunluğu, daire içerisindeki duman ve gaz dedektörleri, yangın söndürme sistemleri ve daha pek çok güvenlik sistemi kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için titizlikle tasarlandı.