Konut Projeleri

Maslak'ta Ağaoğlu İmzası

Ağaoğlu, 30 yıllık deneyimiyle İstanbul’un finans ve iş merkezi Maslak’a, Ağaoğlu kalitesiyle yeni bir yaşam biçimi getiriyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Geleneksel kır evi tarzıyla modern mimarinin ideal uyumu...

My World Europe, Başakşehir-Ayazma'da Atatürk Olimpiyat Stadı'na komşu, yaklaşık 200 dönümlük bir arazi üzerinde kurulu. Geçmişteki tüm Ağaoğlu projeleri gibi ister yaşam ister yatırım amacıyla olsun sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ağaoğlu yaparsa "varız" diyenlere...
Yaşam Mimarı Ağaoğlu, 2. büyük projesi ile Avrupa yakasına bir kez daha geçiyor; Avrupa'ya yeniden farklı bir yaşam tarzı getiriyor... Sadece konut değil, hayata değer katan farklı yaşam alanları tasarlayan Ağaoğlu, My Town projesi ile Ispartakule'de sizin için yepyeni bir yaşam inşa ediyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Doğayla iç içe, hayallerinizin ötesinde...
İstanbul'un en önemli merkezlerinde, İstanbul'a değer katan projelerin mimarı Ağaoğlu şimdide Çekmeköy'de yeni bir yaşam oluşturuyor. My Roseville, Çekmeköy'ün en özel projesi olarak hayata geçiyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Şehrin gerçek merkezindesiniz.
Ağaoğlu'nun Avrupa' daki ilk projesi My City Bahçelievler' de güvenli site yaşamı.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Artık dünyanın merkezi sizsiniz...
Mimari konsepti kusursuz tasarlanmış, sosyal faaliyetleri titizlikle düşünülmüş, teknolojik altyapısı ve güvenlik donanımı sağlam kurulmuş bir dünya. Burası, My World Ataşehir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yarının kalite anlayışı, bugünden evinizde...
Eltes Güneşi'nin kalite anlayışı, her Ağaoğlu projesinde olduğu gibi günümüz şartlarının ötesinde hazırlandı. Sağlam zeminde yükselen üst düzey inşa teknolojisiyle, kendinizi tam anlamıyla "güven"de hissedecek; evinizin her metrekaresinin maksimum verimlilikte tasarlandığını ilk bakışta fark edeceksiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Evde Otel Konforu....
Ağaoğlu, Eltes Gold Residence ile sizi kendi evinizde kral dairesi konforuyla ağırlıyor. 20 farklı tipte 231 daireli Eltes Gold Residence'ta housekeeping'dan vale'ye, özel alışveriş merkezinden güvenliğe, balkon-bahçeden havuz ve SPA'ya kadar pek çok ayrıcalık günlük yaşamınızın bir parçası haline geliyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İstanbul'un kalbinde mükemmel bir yaşam projesi...
Çağdaş insanın ihtiyaç duyacağı tüm sosyal olanakları bir arada yaşayabileceğiniz Ağaoğlu My Town'da rahatınız, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için hiçbir detay atlanmadı.

 

Geleneksel kır evi tarzıyla modern mimarinin ideal uyumu...
Yeni bir evin çok ötesinde, yepyeni bir hayat biçimi... Kentin gürültüsü ve karmaşasından uzak, alabildiğine doğal bir ortamda, kent yaşamının tüm konforu ile iç içe bir hayat.

 

Güzelliğiyle göz kamaştırıcı bir İstanbul köyü...
Ağaoğlu My Home, projesini oluştururken amacımız, geçmişten günümüze uzanan bir esintiyi, bir düşü, bir hayat kesitini yeniden canlandırmaktı.

 

Şehrin tam ortasında yeşillikler içinde bir düşler beldesi...
Modern mimarisi, sağlam yapı teknolojisi ve çağdaş kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada sunan My Dream ile günümüz koşullarının en doğru projesi.

 

"Benim" demek isteyeceğiniz herşey hayatınıza girmek üzere…
Ağaoğlu My Village, merkezi noktalara yakınlığıyla ideal bir yaşam alanı sunan Samandıra'da, 5 katlı konaklar ve tripleks villalardan oluşan benzersiz bir yerleşim.

 

Bütünüyle şehirli My City…
Ağaoğlu’nun ilk projesi My City Ümraniye’de yaklaşık 600 aile ayrıcalıklı bir yaşam sürüyor. Yeşillendirilmiş alanlarla huzurlu bir atmosfer oluşturulan My City’de, yüksek inşaat teknolojisiyle site sakinlerinin geleceği sağlam temeller üstüne kurulmuş durumda.